Facebook
PRACE ARTYSTÓW
About us

onas

Pomysł stworzenia officyny zrodził się w naszych głowach w marcu 2015 roku. Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności szybko znaleźliśmy dla niej wyjątkowe miejsce w budynku byłej redakcji dziennika „Rzeczpospolita”. Gdy je zobaczyliśmy, wiedzieliśmy jedno – albo officyna powstanie tam albo nigdzie indziej. Postanowiliśmy postawić wszystko na jedną kartę i opuściliśmy nasze dotychczasowe miejsca pracy, by podjąć nowe wyzwanie. I tak, w ciągu trzech miesięcy, z totalnej ruiny zrodziło się miejsce, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Nigdy nie zastanawialiśmy się, czy warto otwierać kolejną galerię sztuki w stolicy i czy przyniesie nam to jakieś wymierne korzyści. Wiedzieliśmy jedno – chcemy stworzyć miejsce, które będzie tętniło życiem i skupiało wokół siebie ludzi takich jak my, czyli pasjonatów, dla których sztuka stanowi integralną część egzystencji. Officyna powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi.

Tworząc galerię uzgodniliśmy, że musi ona spełniać kilka podstawowych założeń, z których najważniejsze to:
- promocja sztuki najwyższej jakości,
- szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych,
- przyjazna atmosfera,
- satysfakcja naszych Klientów.

Prace, które wystawiamy w officynie są przez nas starannie wybierane. Nie ma tu mowy o przypadku. Nawiązujemy współpracę z artystami, których obrazy zdobyły już uznanie na rynku sztuki oraz tymi, których twórczość ma ogromny potencjał, by takie uznanie wkrótce pozyskać.

Chcemy, by galeria żyła. Organizujemy wystawy indywidualne i zbiorowe, wernisaże zdjęć, warsztaty, happeningi. Otwieramy swoje wnętrza na spotkania z interesującymi osobami oraz sesje fotograficzne. Nie odmawiamy filmowcom pragnącym kręcić swoje filmy w naszych progach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Naszym marzeniem jest, by officyna stała się jednym z Waszych ulubionych miejsc na kulturalnej mapie Warszawy.

W officynie dbamy o to, by atmosfera, jaka w niej panuje różniła się nieco od tej, jakiej można doświadczyć w typowej galerii. Przychodząc do nas, możecie liczyć na niezobowiązujące spotkanie ze sztuką i ludźmi, którzy chętnie przybliżą Wam kulisy powstania dzieł, które prezentujemy.

Stawiamy na otwartość w relacjach z Klientami. Chcemy, by każda wizyta w officynie, zostawiała w Waszej pamięci pozytywne wrażenie. Nie musicie od nas wychodzić z obrazem czy innym dziełem sztuki. Ale na pewno powinniście wyjść zadowoleni z odwiedzin w galerii - to nasz priorytet.

Przychodząc do officyny możecie też liczyć na profesjonalne doradztwo artystyczne. Nie każdy musi znać się na sztuce i wiedzieć, w co warto zainwestować. Jesteśmy po to, żeby Wam w podjęciu tych decyzji pomóc.

ico

Aleje Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa